Canlı Ders 2023

2023 DKAB / İHL Öğretmenliği ÖABT ve GY-GK KPSS 2’li Canlı Eğitim Paketi

DKAB ve İHL Öğretmenliği ÖABT ve GY-GK KPSS 2023 2’li Canlı Eğitim Paketi
 
Lütfen ürünü satın almadan önce açıklamaları dikkatle okuyunuz!
 
2022 Atama Kontenjanına Giren Öğrencilerimize İade GARANTİLİDİR !
 
Program Adı:
DKAB ve İHL Öğretmenliği ÖABT ve GY-GK KPSS 2023 2’li Canlı Eğitim Paketi
 
 
 
Program Türü:
Etkileşimli Canlı Ders
 
DKAB ve İHL ÖABT Eğitmen Kadrosu:
İslam Tarihi: Rauf ŞARA
Fıkıh: Rauf ŞARA
Tefsir: Rauf ŞARA
İslam Felsefesi: Özlem OKTAR
Din Felsefesi: Özlem OKTAR
Din Psikolojisi: Özlem OKTAR
İslam Düşünce Tarihi: Özlem OKTAR
Siyer: Sümeyye HALICI
Hadis: Sümeyye HALICI
Mezhepler Tarihi: Sümeyye HALICI
Alan Eğitimi: Mevlüt GÜNDÜZ
Kelam ve Akaid: Cesim KARADAĞ
İslam Kültür ve Medeniyeti: Cesim KARADAĞ
Dinler Tarihi: Arif KÖSE
Tecvid ve Kuran Bilgisi: Arif KÖSE
 
GY-GK Eğitmen Kadrosu:
Coğrafya: Mehmet Eğit
Türkçe: Öznur SAAT YILDIRIM, Gani ERTAŞ
Tarih: Sait ZAMAN, Yasin ARSLAN , Cengiz UÇAR, Birol YETİMOĞLU
Vatandaşlık: Özgür ÖZKINIK, Sait ZAMAN
Matematik: Serkan KÖK (Orta-ileri düzey)
Matematik: Süleyman CİVELEK (Başlangıç- alt düzey)
Geometri: Serkan KÖK
 
Toplam Ders Saati:
530 canlı ders saati,
180 canlı ders saati sürecek olan;
“GY-GK Genel Tekrar Kampı”
“GY-GK Soru Çözüm Kampı”
“ÖABT Genel Tekrar Kampı”
“ÖABT Soru Çözüm Kampı” olmak üzere toplam 710 saat
 
Program İçeriği:
530 ders saati sürecek konu öğretimi ve soru çözümü, öğretim yılı sonunda yapılacak olan 90 ders saati sürecek Kapsamlı Genel Tekrar programı ile 90 ders saati sürecek Soru Çözüm Kamplarına ücretsiz katılım hakkı
 
Ücretsiz Verilecek Kaynaklar:
→ÖABT dersleri ders takip notları
→GY-GK dersleri ders takip notları
→ 300 tl değerinde,
     ●GY-GK 5 cilt soru bankası
     ●5’li ÖABT online deneme
     ●5’li GY-GK online deneme
→ GY-GK 50 saat "Kapsamlı Genel Tekrar" kampı
→ GY-GK 50 saat "Soru Çözüm Kampı" kampı
→ ÖABT 40 saat "Kapsamlı Genel Tekrar" kampı
→ ÖABT 40 saat "Soru Çözüm" kampı
Kurumumuzda derslerinize girecek olan eğitmenler tarafından hazırlanan ve basımı gerçekleştirilen yayınlar kullanılmaktadır. Kayıt olan öğrencilerimize ders takip notlarıbasılı şekilde ücretsiz gönderilecektir. Ayrıca süreç içerisinde 5 adet online deneme sınavı aktive edilecek, puan ve sıralama belirten kişiye özel karne verilecektir.
 
Program Başlangıç ve Bitiş Tarihleri:
Kasım 2022 - Ağustos 2023
 
Haftalık Ders Programı:
Canlı dersler haftanın üç günü ÖABT dersleri ile gerçekleşecektir. Günlük ders programı 18.30'da başlayıp 22:25’de sonlanacak şekilde 5 ders saati üzerinden uygulanacaktır.  ÖSYM tarafından açıklanacak takvime göre, EĞİT AKADEMİ günlük ders saati ve haftalık ders günü sayısında artış yapabilir, ders programında değişiklik yapabilir ancak toplam ders saatinde azalma olmayacağını garanti eder.
 
Rehberlik Hizmeti:
Çiğdem ALCAN koordinatörlüğündeki rehberlik birimi tarafından eğitim türünüze özgü olarak rehberlik semineri belirtilen gün ve saatte canlı şekilde gerçekleştirilecektir. Seminere canlı şekilde katılarak ya da video kayıtlarını izleyerek gerekli yönlendirmeleri alabilirsiniz. Ayrıca öğrencilerimizin sürece katılma ve deneme sonuçları değerlendirilerek gerekli görüldüğünde dönüşler sağlanacaktır.
 
Uygulanacak Deneme Sınavları:
Belirlenen 5 adet deneme sınavına öğrenci yönetim sisteminiz üzerinden online şekilde katılabilir ve sınav sonucunuzu inceleyebilirsiniz. Sınav sorularının çözümleri dersin öğretmeni tarafından canlı olarak yapılacak olup kaçıranlar için kayıt altına alınacaktır.
 
Canlı Ders Uygulaması:
Canlı derslere katılım www.mehmetegit.com web sitesi üzerinde üye girişi yaptıktan sonra canlı dersler sekmesindeki Sınıfa Git butonuyla başlamaktadır. Herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duyulmamakla birlikte ZOOM programının cihazınıza yüklenmesi daha kaliteli bir hizmet almanızı sağlayacaktır. Canlı dersler sırasında chat ekranını kullanarak eğitmeninize sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ayrıca her ders için ayrı ayrı oluşturulan platformlar üzerinden eğitmenlerinize doğrudan soru sorabilirsiniz.
 
Derslerin Tekrar İzlenmesi:
Canlı dersler işlendikten sonra en geç ertesi gün öğrenci panelinizde bulunan tekrar izle bölümüne yüklenmiş olmaktadır. Bu kayıtlar ÖSYM sınav takviminde açıklanan sınav tarihine kadar sınırsız şekilde izlenebilir. Video kayıtlarda “hızlandırma seçeneği” bulunmaktadır.
 
Teknik Destek:
Canlı dersler esnasında teknik birimimiz derslerde oluşabilecek aksaklık için takip sağlamaktadır. Dersler başladıktan sonra tarafınıza iletilecek WhatsApp Teknik Destek Hattı üzerinden ilgili sorularınıza cevap ve yardım alabilirsiniz. Ayrıca derslerle ilgili tüm bilgilendirme mesajları, dâhil edildiğiniz WhatsApp grubunda yapılacaktır. Gruplar dersler başlamadan bir ya da iki gün önce yapılacaktır. Kişilerin WhatsApp ayarları nedeniyle gruplara izinsiz alınmayı engellemesi durumunda gruplara dahil edilmeye onay vermesi gerektiğinden üyelik oluşturanların dersler başlamadan önce uygulama üzerinde gerekli kontrolleri yapması gerekmektedir.
 
Kampanya Seçenekleri:
Bu programın yer aldığı ikili ya da üçlü eğitim paketi aldığınızda indirimli haliyle satın almış olursunuz.
 
Ödeme Seçenekleri:
Ödemenizi banka kartı, kredi kartı ile tek çekim, kredi katına taksit, havale ve EFT seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.
 
Kargo Seçenekleri:
Basılı ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından kayıt esnasında belirttiğiniz adrese derslerinin başlangıç takvimi doğrultusunda gönderilecektir. İlgili kitapların temin edildiği yayınevinin baskı süreçlerine bağlı olarak bu süre değişkenlik gösterebilir.
 
Aktivasyonun Sağlanması:
Kredi Kartı ile gerçekleştirilen ödemelerde ödeme onayı alındıktan sonra aktivasyonunuz otomatik olarak sağlanmış olur. Havale/EFT yoluyla gerçekleştirilen ödemelerde ise aktivasyonunuz 1 (bir) iş günü içerisinde sağlanmış olacaktır.
 
Detaylı bilgi almak için 0 507 987 17 23 numaralı WhatsApp hattına yazabilir ya da 0850 259 23 16 numaralı hattı arayabilirsiniz.
Öğrenci Yorumları
Daha Fazla Yorum