2023 KPSS 3000 SORUDA GENEL KÜLTÜR TEKRARI (TARİH-COĞRAFYA-VATANDAŞLIK)

2023 KPSS 3000 SORUDA GENEL KÜLTÜR TEKRARI (TARİH-COĞRAFYA-VATANDAŞLIK)

Hizmet Detayları

2023 KPSS 3000 SORUDA GENEL KÜLTÜR TEKRARI (TARİH-COĞRAFYA-VATANDAŞLIK)

Çalışmalarını tamamlamış, konuları tekrar etmiş tüm öğrencilerin en büyük kaygısı "ya unutursam, ya sınavda aklıma gelmezse?" olmaktadır. İşte tam bu aşamada "1.000 Soruda Genel Tekrar" önemli ve detay bilgileri tekrar etmenizi sağlayacak, yanlış bildiğiniz konuları sürekli karşınıza çıkararak doğrusunu öğrenmenizi sağlayacak şekilde hazırlandı. İlgili konunun tamamını doğru çözdüğünüzde cevaplarınızı temizleyerek baştan başlayabilir sınava kadar defalarca çözebilirsiniz. Dersleri konulara göre tekrar edebileceğiniz bu DOĞRU-YANLIŞ modülü, doğru sayınıza göre size rütbeler vermektedir. Tabi ki temel amacımız Bordo Bereli rozeti ile sınava girmek olmalı :) 

Herkes faydalansın diye oldukça ekonomik bir bedel ile sunulan modülü satın alarak soru çözmeye başlayın...

PAKET İÇERİĞİ;

Ayrı ayrı satın alabileceğiniz TARİH, COĞRAFYA ve VATANDAŞLIK derslerinden 1000’er sorudan oluşan kritik bilgiler içeren doğru yanlış şeklinde sunulmuş toplam 3000 soruluk genel tekrar paketidir. Bu pakete tek tek alınan 1000 soruluk paketlere göre daha az ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.

DENEMEK İSTEYENLER;

Üye girişi yaparak Panel üzerinde yer alan "3000 Soruda Genel Tekrar" bölümü ile kotalı soru sayısı kadar ücretsiz olarak sistemi deneyebilirsiniz. Tüm soruları çözmek için satın almanız gerekmektedir. 

Ücretsiz üyelik için sağ üst köşede yer alan Kayıt Ol! bölümündeki bilgileri doldurup, konu tekrarlarına hemen başlayınız. 

Bu ürünü 31 Temmuz 2023 tarihine kadar sınırsız sayıda kullanabilirsiniz

Öğrenci Yorumları