Hızlı Okuma Eğitimi

Hızlı Okuma Eğitimi

Hizmet Detayları

www.mehmetegit.com HIZLI OKUMA MODÜLÜ

HIZLI OKUMA İÇİN ARTIK KURS ARAMAYA SON,

www.mehmetegit.com HIZLI OKUMA MODÜLÜ SİZE YETER ! 

 

30 SAATLİK HIZLI OKUMA EGZERSİZLERİ İLE

OKUMA HIZINIZI 4 KAT ARTIRIN

60 Günlük Hızlı Okuma Modül Kullanımı

 

399 TL DEĞİL SADECE 229 TL

Vade Farkı ile Kredi Kartına 12 AY TAKSİT İMKANI

 

 

Hızlı Okuma Paketini kullanmaya başladığınız anda 60 günlük kullanım hakkınız başlayacaktır. Hızlı okuma eğitim modülünün faydalı olması için, her gün 1 saatinizi ayırarak egzersizleri sistemli şekilde yapmanız gerekmektedir. Toplam 30 günlük süre içersinde tüm egzersizler bitmiş olacaktır. Bu süreç sonunda okuma hızınızda önemli bir farklılık göreceksiniz. Kalan 30 günlük kullanım hakkınız da ise serbest çalışma etkinlikleri yapabilirsiniz.

BU SAYEDE SINAVLARDA SORULARI ANLAYARAK DAHA HIZLI OKUYABİLECEK DURUMA GELECEKSİNİZ. ÖZELLİKLE LGS, TYT/AYT, KPSS, DGS, ALES GİBİ SINAVLARDA SÜRE OLDUKÇA ÖNEMLİDİR. HIZLI OKUMA EĞİTİMİ SAYESİNDE RAKİPLERİNİZDEN BİR ADIM ÖNDE OLACAKSINIZ.

PAKETİ ALDIKTAN SONRA YETKİNİZ TANIMLANACAKTIR, "ÖĞRENCİ PANELİNE" TIKLAYINIZ. SOL SEKMEDE BULUNAN "HIZLI OKUMA" LİNKİNDEN HIZLI OKUMA EĞİTİMİNİZE BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

DİKKAT:  SATINALMA İŞLEMİNDEN SONRA PANELİNİZDEN HIZLI OKUMA EĞİTİMİNE BAŞLARKEN SEVİYE SEÇİMİNİZİ (LGS, TYT/AYT, KPSS) DİKKATLİCE YAPINIZ. SEVİYE SEÇİMİNDEN SONRA DEĞİŞİKLİK YAPILAMAMAKTADIR. 

Öğrenci Yorumları