TARİH-COĞRAFYA-VATANDAŞLIK (3.000 SORU)

TARİH-COĞRAFYA-VATANDAŞLIK (3.000 SORU)

Hizmet Detayları

Çalışmalarını tamamlamış, konuları tekrar etmiş tüm öğrencilerin en büyük kaygısı "ya unutursam?, ya sınavda aklıma gelmezse?" olmaktadır. İşte tam bu aşamada "1000 Soruda Genel Tekrar" önemli ve detay bilgileri tekrar etmenizi sağlayacak, yanlış bildiğiniz konuları sürekli karşınıza çıkararak doğrusunu öğrenmenizi sağlayacak şekilde hazırlandı. İlgili konunun tamamını doğru çözdüğünüzde cevaplarınızı temizleyerek baştan başlayabilirsiniz. Dersleri konulara göre tekrar edebileceğiniz bu DOĞRU-YANLIŞ modülü, doğru sayınıza göre size rütbeler vermektedir. Tabiki temel amacımız Bordo Bereli rozeti ile sınava girmek olmalı :) 

Herkes faydalansın diye sembolik bir bedel ile sunulan modülü satın alarak soru çözmeye başlayın...

Sınavlarınızda Başarılar...

 

PAKET İÇERİĞİ;

Ayrı ayrı satın alabileceğiniz TARİH, COĞRAFYA, VATANDAŞLIK 1000 SORUDA GENEL TEKRAR paketlerinin tamamını aynı içeriklerle kapsamaktadır

 

DENEMEK İSTEYENLER;

Üye girişi yaparak Panel üzerinde yer alan "1000 Soruda Genel Tekrar" bölümü ile kotalı soru sayısı kadar Ücretsiz olarak sistemi deneyebilirsiniz. Tüm soruları çözmek için satın almanız gerekmektedir.

Ücretsiz üyelik için sağ üst köşede yer alan Kayıt Ol! bölümündeki bilgileri doldurup, konu tekrarlarına hemen başlayınız. 

Bu ürünü 7 Kasım 2022 tarihine kadar sınırsız sayıda kullanabilirsiniz

Öğrenci Yorumları
Daha Fazla Yorum