Gizlilik / Güvenlik Sözleşmesi

Sitemizde satışa sunulan Videolu eğitim setleri hariç tüm ürünler fatura tarihini takiben 7 gün içinde iade edilebilmektedir. Videolu eğitim setlerinde iade yapılmamaktadır.

İade için, bilgi@mehmetegit.com adresine www.mehmetegit.com’a üye olurken kullanılan mail adresinden, konusu “İade” olan, içeriğinde iade gerekçesinin ve kullanıcının sisteme kayıtlı telefon numarasının bulunduğu bir mail atılması yeterlidir. Bu mail satın almadan sonraki ilk 7 gün içinde atıldığı takdirde ürünün iadesi sorunsuz bir biçimde sağlanacaktır.


Teslimat Şartlar

Videolu eğitim setlerinde, ödeme alındığında sistem otomatik olarak müfredat bölümünde bulunan video başlıklarını tıklanabilir hale getirecektir. Ödeme yapıldıysa başlıklara tıkladığınızda, videonuz internetinizin hızına göre hemen açılır ve teslimat gerçekleşir. Bunun hariciden videolu eğitim setlerinin kargo ile adresinize gönderimi yapılmayacaktır. Teslimat ödeme akabinde internet sitesinde açılan videolar ile gerçekleşir.

Kitap satışlarında, ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 2-7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.