OPERASYON GY-GK 5’Lİ KPSS DENEME 2023

OPERASYON GY-GK 5’Lİ KPSS DENEME 2023

Hizmet Detayları

OPERASYON GY-GK 5’Lİ KPSS DENEME İÇERİĞİ

- Sınavlarımız 120 soruluk 5 adet GY-GK sınavından oluşmaktadır. Ayrıca en yüksek katılımla yapılmış olan Türkiye Geneli +1 deneme sınavına da www.mehmetegit.com web sitesi üzerinden ücretsiz şekilde erişebilirsiniz.

-  Alanında uzman hocalar tarafından tamamen ÖSYM formatında hazırlanmıştır.  Sınav sonucunda lisans puanınız P3, ön lisans/ortaöğretim sınavınız P93 puan türünden hesaplanmaktadır.

- Sınavlar ürün satın alındıktan sonra 2023 KPSS sınavı tarihine kadar sınırsız sayıda ve istenildiği tarih ve saatte çözülebilmektedir. Sonuçlar bireysel sonuç olarak kendi panelinizde açıklanır. Sizin ve diğer adayların sonuç bilgileri kişiseldir ve kimseyle paylaşılmayacaktır.

- Sınavlar açıklandıktan sonra doğru, yanlış ve boş sorularınızı sistemden görebilir çözümlerine ulaşabilirsiniz.

- Sınavı sonlandırdığınız anda sınav sonuçlarınız hesaplanır. 

- İşaretlediğiniz cevapları sınavı bitirmeden önce değiştirmek isterseniz değiştirebilirsiniz. Boş bıraktığınız sorulara sınavı bitirmeden önce tekrar dönebilir ve cevaplayabilirsiniz.

- Sınav sonuçları öğrenci panelinize  karne olarak yansıtılacaktır. 

- Sınavda çeşitli nedenlerle  aksaklıklar yaşanmış ve sınavınız sonlanmışsa yeniden giriş yaparak sınava kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

Sınavlara nasıl giriş yapılır:

- Öncelikle www.mehmetegit.com sitemize mail adresinizle ücretsiz olarak üyelik sağlanmalıdır. Daha sonra aynı mail adresi ve şifre ile giriş yapılmalıdır.

- Öğrenci paneli sekmesine tıkladıktan sonra açılan sayfadan "Deneme Sınavları" sekmesine tıklanır.

- Açılan sayfada YAPILAN SINAVLAR başlığının içinden sınavınızı başlatabilirsiniz.

Öğrenci Yorumları